Hotline 24h Servis: +420 603 118 047
Půjčovna: +420 604 265 654
sk sk
sk sk

Měření úniků vzduchu

Přemýšlíte, jak systematicky řešit problematiku úniků stlačeného vzduchu? Provádíme vyhledávání úniků profesionálním ultrazvukovým detektorem SONAPHONE SMART. Výstupem z měření je report s vyznačenými úniky, jejich parametry, velikostí, a hlavně ztrátovými náklady. Zpracujeme podrobnou zprávu, včetně návrhu optimálního řešení. Zajistíme následné profesionální odstranění detekovaných úniků.

  • Stanovení objemu úniku
  • Přesná detekce úniků
  • Výstupní protokol

Hlavní výhodou tohoto měření je skutečnost, že detektor měří v celém ultrazvukovém pásmu. Díky této vlastnosti je schopen odhalit téměř všechny úniky a zároveň stanovit jejich charakter a velikost. Lze tak přesně spočítat reálné náklady na úniky stlačeného vzduchu. Díky použití parabolické sondy s dosahem až 25 m lze detekovat úniky na běžně nepřístupných místech, například páteřních rozvodech, pneumaticky ovládaných střešních oknech a podobně.

Tuto detekci lze provádět za plného provozu bez jakéhokoliv omezení výroby. Každý nalezený únik je mechanicky označen. Výstupem je podrobný report a zpráva, kde jsou veškeré úniky zdokumentovány, popsány a změřeny s doporučením nápravy, včetně vyčíslení ztrát z těchto úniků v korunách. V rámci této detekce jsme schopni zlepšit i technologické úniky ve smyslu optimalizace za použití trysek, ofukovacích nožů, pistolí a podobných zařízení a pomůcek.

Měření doporučujeme provádět periodicky, minimálně však 2 x ročně. V případě požadavku jsme schopni v rámci servisní smlouvy zajistit detekci a následné odstranění úniků za nadstandardních, velice výhodných podmínek.

 

Produkty

Půjčovna

Servis

Analýzy

Aktuální seminář

Možnosti úspor v průmyslové výrobě Kompresory PEMA
Ekonomika výroby a spotřeby stlačeného vzduchu a

Společnost Kompresory PEMA, s.r.o. si vás dovoluje pozvat na školení o ekonomice výroby a spotřeby stlačeného vzduchu.

25. 03. 2020 Matějkova 2268, Pelhřimov